Ka shpresë për Vllazninë, fiton minimalisht ndaj Kukësit (VIDEO)

Goli i Baldese on Vidnews.


Goli i CInarit on Vidnews.


Goli i Kalasë on Vidnews.

Vllaznia ka fituar me përmbysje sot ndaj Kukësi me shifrat e përgjitshme 2-1 në "Zeqir Ymeri", ndeshje e vlefshme për javën e 37 të Superligës Shqiptare.

Të parët që kalonin në avantazh ishin miqtë që shënonin me anë të Baldes në minutën e 32'-të.

Por vendasit barazojnë rezultatinminutën e 41'-të me golin e Cinarit.

minutën e kohës shtesë Kalaja përmbys rezultatin duke e dërguar skuadrën në dhomat e zhveshjes me shifrat 2-1.

Ndërsa pjesa e dytën nuk ishte se pati ndonjë rast, ku nuk u shënua asnjë gol.

Me këtë fitore Vllaznia ka shresë për të mbijetuar, ku Kamza humbi ndaj Laçit dhe diferenca e këtyre dy skuadrave është vetëm 2 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori