Kaçe rikthehet në Kombëtare, kryen seancën e parë stërvitore (FOTO LAJM)

Ergys Kaçe ka kryer stërvitjen e parë me kombëtaren e cila është e fundit e kuqezinjve përpara nisjes në Skoci.

Kujtojmë se kombëtarja jonë nuk do të kryejë seancë përgatitore në transfertën e Skocisë.

Kaçe është shfaqur ditën e djeshme nën urdhërat e Panuçit dhe ka kryer stërvitje të plotë me gjithë grupin shkrun Panorma.

Kujtojmë se mesfushori regjistron paraqitjen e tij të fundit me kombëtaren që prej takimit të humbur 0-1 me Italinë, në datën 9 tetor 2017, ku luajti 90 minuta të plota.
Shtuar më 09/09/2018, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori