Kai Havertz shënon "hat-trick"
Chelsea ka kaluar më tej në EFL Cup, pas fitores 6-0 ndaj Barnsley.

Ishte transferimi i kësaj vere, Kai Havertz, që pati ditën e tij, duke shënuar het-trik e parë për Chelsea në minutat 28’, 55’ dhe 66.

Tammy Abraham, Ross Barkley dhe Oliver Giroud ishin lojtarët e tjerë që shënuan në këtë fitore të thellë të Chelseas.

Tani Chelsea duhet të presë shortin për të mësuar kundërshtarin e radhës.
Shtuar më 23/09/2020, ora 23:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori