Kaka bën publike "dashurinë" për Mourinho
Duket se ka shpërthyer dashuria mes brazilianit Kaka dhe Jose Mourinho. Ish milanisti, pas problemeve të shumta në të kaluarën, ka dalë para mediave ku ka thurur elozhe për trajnerin luzitan të Real Madrid.

" Po mësoj shumë nga ai - ka thënë Kaka për portalin "Bwin.com" -. Është një prej trajnerëve më të mirë që kam patur në karrierën time".

"Dashuria" e rigjetur mes brazilianit dhe luzitanit. mund të bëjë që Ricardo Kaka të jetë edhe për sezonin e ardhshëm pjesë e Galaktikëve, me gjithë presionin që po bën Paris Saint Germain dhe Leonardo. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2012, ora 13:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori