Kaka interesohet për Manchester United
Pëlqej
Albeu.com
Kaka takohet me Christian Ronaldon. “Interesohem për Manchester United, ai për Milanin. Bashkëlojtarët që luajnë me mua dhe me të. Temat janë të fokusuara kryesisht rreth futbollit, por janë shumë të hapura”, ka shtuar Kaka.Ylli i Milanit, Kaka, thotë se ai e ka bombarduar Cristiano Ronaldon me pyetje rreth jetës në Manchester United.

“Ne bisedojmë secilën herë që shihemi me njëri-tjetrin. Erdhëm këtu duke biseduar. Bisedojmë për gjëra të ndryshme, shkëmbejmë informata për klubet”, thotë Kaka.

“Interesohem për Manchester United, ai për Milanin. Bashkëlojtarët që luajnë me mua dhe me të. Temat janë të fokusuara kryesisht rreth futbollit, por janë shumë të hapura”, ka shtuar Kaka.

Fituesi i Topit të Artë, Kaka, dhe kandidati kryesor për të fituar këtë çmim këtë vit, Ronaldo, do të përballen sonte me njëri tjetrin në miqësoren që zhvillojnë Brazili dhe Portugalia në Brasilia.
Shtuar më 19/11/2008, ora 23:16
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori