Kaka: Jemi ne pozite me te mire se Argjentina
Albeu.com
Duke folur për ndeshjen vendimtare të Brazilit dhe Argjentinës, për kualifikim në Kampionatin Botëror, superylli i Real Madridit, Ricardo Kaka, thotë se Argjentina nuk është në pozitë të mirë.“Argjentina nuk është edhe aq mirë, derisa Brazili me një fitore, do të kualifikohet në Kampionatin Botëror”, është shprehur Kaka.

Argjentina dhe Brazili do të ndeshen në shtator, në Rosario, në ndeshjen e rivalëve të përjetshëm të Amerikës Latine.
Shtuar më 12/08/2009, ora 15:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori