Kaka: Kuptohemi mire me Alonson
Albeu.com
Dy lojtarët luajtën së bashku kundër Real Sociedad gjatë vikendit, dhe Kaka thotë për ish-lojtarin e Liverpoolit: “Është shumë lehtë të luash në këtë ekip me aq shumë kualitet. Xabi Alonso na ka dhënë shumë siguri dhe rrjedhshmeri”.

“Tash, gjëja më e rëndësishme është të gjejmë ekuilibrin e nevojshëm dhe mendoj se jemi të kompletuar kështu”.

“Ne kuptohemi shumë mirë me njëri-tjetrin dhe mendoj se mund të bëjmë gjëra të shkëlqyeshme së bashku. Ekipi me Xabin ka pasur një posedim të lartë të topit dhe kjo është e rëndësishme”, ka shtuar braziliani.
Shtuar më 17/08/2009, ora 22:05
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori