Kaka mbërrin në Itali: Paratë, jo gjithcka për mua (VIDEO)
Kaka është sërish lojtari i Milanit. Sulmuesi brazilian ka mbërritur sot në Itali përmes aeroportit të Linatës i dhoqëruar nga Adriano Galliani.

Në një prononcim për mediat italiane, ylli brazilian është shprehur se paratë nuk janë gjithcka për të.

"Paratë nuk janë gjithcka, nuk jam hipokrit dhe e di se ato duhen por për mua nuk kanë qenë kurrë prioritet" është shprehur ai. Ndërkohë që në aeroport ai është pritur edhe nga shumë tifozë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori