Kaka niset për Brazil
Pëlqej
Kaka
Kaka gjendet në aktin e fundit të rekuperimit të tij, por do të respektohen datat e parashikuara për kthimin e tij në fushë. Ditët në vijim, Kaka do të niset për Brazil në mënyrë që të vazhdojë procesin e rekuperimit të tij. Keshtu u vendos pas mbledhjes që bëri klubi me lojtarin. Në të vërtetë, klubi I Realit ka dashur që lojtari të qëndrojë duke e vazhduar në Spanjë rekuperimin e tij pasi edhe në Spanjë ka mjel=kë po aq të kualifikuar, por Kaka ka këmbëngulur shumë që të shkojë në Brazil dhe klubi më në fund I ka dhënë leje.(albeu.com)
Shtuar më 17/11/2010, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori