Kaka: Një ditë do të punoj te Milani
Rikardo Kaka një nga legjendat e Milanit është takuar me Leonardon dhe Maldini kët vit teksa i është ofruar një rol drejtuesi në skuadrën kuqezi, shkruan, Albeu.com.

Aktualisht Kaka ndodhet në Brazil teksa është i fokusuar te familja e tij.


“Momentalisht jam i fokusuar në projekte të tjera dhe kam udhëtuar në shumë vende”, ka thënë Kaka.

“Marrëdhënia ime me Milanin është shumë e afërt, ne jemi gjithmonë të afërt, mirëpo nuk e di se çfarë do të ndodhë”.

“Do të kthehem, gjëja e vetme që e di sigurt është se do të punoj atje një ditë, por nuk e di se kur”.


Shtuar më 29/11/2018, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori