Kaka: Po e gjej formen time
Albeu.com
I intervistuar për gazetën Marca, lojtari brazilian tregon se do të ketë një detyrë të vështirë me kombëtaren brazilian dhe se dëshirën të ketë sa më shumë trofe me Real Madrid."Po përmirësohem nga dita në ditë. Jam i kënaqur me paraqitjen time ndaj Tenerifes dhe për atë që po e gjej formën time më të mirë".

"Kisha presion dhe ai nuk ishte një problem për mua, rëndësi është që po përmiresohem nga dita në ditë".

"Jam gati për formën më të mirë timen dhe i gatshëm të japë gjithcka nga une që në fund të kem sezon me trofe" përfundoi për gazetën Marca. (albeu.com)
Shtuar më 03/03/2010, ora 05:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori