Kaka zgjedh formacionin e ëndrrave, pa Maradonnën (FOTO LAJM)

Ricardo Kaka ka zgjedhur formacionin e ëndërrave të tij.

Braziliani i cili tashmë ka zyrtarizuar penzionimin e tij nga futbolli aktiv ka përfshirë 5 ish lojtarë Madrilen, 5 ish-milanistë dhe Cristiano Ronaldon në këtë formacion.

Casillas, Carlos, Alonso, Seedorf, Ronaldo (fenomeni) dhe Cristiano janë 6 lojtarët Madrilen që i ka zgjedhur Kaka në mesin e 11-të lojtarëve më të mirë që ka pasur bota e futbollit./albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori