KALENDARI/ Ja ndeshjet e javës së 21 në Kategorinë Superiore
Java e ardhshme, do të rikthehet të luhet ditën e premte, ku është planifikuar të zhvillohet sfida mes Teutës dhe Kukësit. Ndërkohë që e shtuna do të kulmojë me 4 përballje delikate.

Fillimisht në orën 13:00 do të zbresin në fushë 6 skuadra. Ku spikat “klasikja” Vllaznia-Tirana. Përballje tepër të luftuara pritet të jenë ato mes Bylisit dhe Skënderbeut si dhe Kastrioti-Apolonia.

Kjo javë do të mbyllet me supersfidën Partizani-Laçi, e planifikuar për t’u zhvilluar ditën e shtunë në orën 16:00 në “Elbasan Arena”.

JAVA E 21-TË:

E PREMTE:

ORA 16:00/ TEUTA-TIRANA

E SHTUNË:

ORA 13:00/ VLLAZNIA-TIRANA

ORA 13:00/ BYLIS-SKËNDERBEU

ORA 13:00/ KASTRIOTI-APOLONIA

ORA 16:00/ PARTIZANI-LAÇI
Shtuar më 21/02/2021, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori