Kaloi me sukses operacionin, Rafinha mungon 6 muaj
Barcelona ka konfirmuar dëmtimin e mesfushorit të Rafinha Alcantara, shkruan Alebu.com.

Në një deklaratë zyrtare në klubin spanjoll, Barcelona konfirmoi se operacioni kalo me sukses dhe Rafinha do të mungoj 6 muaj.

Kujtojmë që Rafinha këputi ligamentet e gjuri. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori