Kamza, prezanton drejtorin e ri ekzekutiv
Kamza ka prezantuar drejtorin më të ri ekzekutiv. Ai është Italiani Fabio Kordela, i cili më parë ka qëndë drejtues dhe te ekipi hungarez Honved.


Kordela ka kohë që nuk merret me futboll, por me sa duket nuk e ka harruar dashurinë e vjetër. Ai është prezantuar ditën e sotme teksa i pranishëm ishte dhe tekniku Ernes Gjoka. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2018, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori