Kamza prezanton ish-lojtarin e Luftëtarit
Pëlqej
Flitej prej ditësh për një kalim të tijin te Kamza por tashmë gjithçka është zyrtare.

Vangjel Zguro është futbollisti më i ri i skuadrës nga periferia e kryeqytetit. Lojtari te Kamza do të mbajë fanellën me numrin 31. Mbrojtësi i majtë i afruar pas prishjeskontratës me Luftëtarin, firmosi kontratë dy-vjeçare dhe u prezantua nga drejtori i Kamzës, Xhesjan Qarri./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori