Kandidati i Barcelonës për president ka synim Mbappe dhe Haaland
Emili Rousaud, kandidati potencial i Barcelonës për president, dëshiron të sjellë në skuadër Mbappen e Haalandin në Camp Nou.

Nëse ai zgjedh president i skuadrës katalanase me 24 janar do të mund të transferojë Mbappen e Haalandin.

Për të realizuar projektin e tij, Rousaud mbështetet te Minguella të cilin e kujton, sipas të përditshmes katalanase “Mundo Deportivo” : “Ai na solli Maradona, Rivaldo e Messin” .
Shtuar më 30/12/2020, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori