Kante: Jemi të lumtur për fitoren
Pëlqej
Chelsea arriti të mposhte Manchester Cityn me shifrat 2-0 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 16 të Premier Leagues.

N'Golo Kante pas ndeshjes ka thënë se është i lumtur për fitoren.

"Ata janë një skuadër shumë e mirë, kemi vuajtur të gjithë, pastaj më pas nuk kemi hequr dorë dhe shënuam dy gola. Jemi të lumtur me fitoren, gjëja më e rëndësishme është të jap më të mirën në fushë", deklaroi francezi. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori