Kante lojtari i 11 në listën e Topit të Artë

N'Golo Kante është një futbollist shumë punëtor dhe një lojtar shumë i thjeshtë dhe modest.

Francezi është renditur në vendin e 11-të në listën e Topit të Artë.

27-vjeçari në verë fitoi Kupën e Botës me Francën në turneun që u zhvillua në Rusi. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori