Kaos te Barça, Messi e Enrique nuk flasin më
Raportet mes Luis Enriques dhe Lionel Messit kanë kapur pikën më të ulët. Portali "Sport.es" shkruan setekniku dhe ylli i Barcelonës nuk flasin më bashkë, aq sa argjentinasi është stërvitur edhe vetëm.

Por kjo gjë nuk i ka pëlqyer teknikut asturian, i cili dëshiron të hapë një procedim displinor për Messin.


Sot pritet të ketë një takim mes palëve për të sqaruar gjithçka një herë e përgjithmonë, mbi të gjitha në një kohë kur Barcelona nuk po kalon momente të mira në La Liga. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori