Kapelo zevendeson Murinjon?
Albeu.com
Pas asaj deklarate të Hoze Murinjos, në lidhje me të ardhmen e tij, ku ai tha se nuk e di a do të jetë në San Siro apo jo, Presidenti i klubit Masimo Morati ka filluar kërkimet për zëvendësuesin e tij.E përditëshmja Italiane La Stampa shkruan se Morati tani më e ka të qartë se Hoze Murinjo do të largohet dhe ai tani po punon për të gjetur një zëvendësues ideal.

Kapelo kishte deklaruar se pas Botërorit ai do të largohet nga kombëtarja angleze, kështu që Morati është duke përgaditur një ofertë të vlefshme në mënyrë për ta joshur trajnerin.
Shtuar më 07/05/2010, ora 11:09
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori