Kapiteni i Lyon-it drejt Juventusit
Nabil Fekir ka vendosur të largohet nga Lyon-i në fund të sezonit.

Së fundmi gazeta franceze "L’Equipe" raporton se për mesfushorin francez interes ka shfaqur Juventusi.

Agjentët e klubit italian e kanë ndjekur nga afër autorin e 12 golave dhe 7 asistimeveLigue 1 këtë sezon.

Ndërkoohë Lyon do të nxitojë ta shesë që të mos e humbasë me parametër zero në vitin 2020. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori