Kapllani dopietë, Frankfurt mposhtet
Pëlqej
Edmond Kapllani ka shënuar dy gola në humbjen 2-3 të FSV Frankfurt me Karlsruher SC.

Të gjith golat e ndeshjes u shënuan në 45 minuta e para, ku sulmuesi kuqezi realizoi në të 16' dhe 45' me penallti.


Ndonëse u shënuar 5 goal kemi vetëm dy shënues, pasi edhe për miqtë shënoi triplet Micanski (11', 16', dhe 41).

Pas javës së dytë Frankfurt ska asnjë pikë.

Ky është një sinjal për De Biasin pasi sulmuesit kuqezinjë nuk janë shumë në formë. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 20:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori