Karanka: Nuk ka asnjë problem ndërmjet Ronaldos dhe Mourinhos
Ronaldo - Mourinho
Asistenti i Real Madrid, Aitor Karanka ka ka deklaruar se nuk ka ndonjë problem mes Cristiano Ronaldos dhe Jose Mourinhos, pasi 26-vjeçari ka kritikuar taktikën e tyre kundër Barcelonës në javën e kaluar.

"Jo, nuk më pëlqen, por duhet të adaptohem ngase ajo kërkohet nga unë. Kështu është. Kemi një strategji":deklaroi Karanka.

"Duhet t'i respektojmë njerëzit kur thonë se jemi defanzivë.Cristiano tha atë dhe nëse duhet të jetë në XI startues, atëherë do të jetë.Nesër do të shohim se a do të luajmë në mënyrë defanzive apo jo". /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2011, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori