Karikatura e ditës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane janë personazhe kryesore të karikaturës së ditës që po qarkullonë n♪7 të gjithë botën.

Faqja Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës nga Omar Momani, ku personazhet e ditës janë Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane.

Për dallim nga sezoni i kaluar ku ishin në maje të futbollit botëror, këtë sezon Ronaldo duket se po e braktis trajnerin Zidane, i cili vazhdon të ketë besim në portugezin që ka shënuar vetëm 4 gola në 14 ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori