Karikatura e ditës (FOTO LAJM)

Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës

Faqa angleze, Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, e cila ka të bëjë me derbin e djeshëm Tottenham-Arsenal dhe dy sulmuesit Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang.

Anglezi fitoi garën ndaj Aubameyang, pasi shënoi golin e vetëm dhe të fitores për skuadrën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori