Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Karikimi i trajnerit: Berisha, Cana & Co këndojnë himnin e Lazios (VIDEO)
Pëlqej
Ka pak kohë që është në drejtimin e Lazios por Stefano Piolo po tregon se di shumë mirë si të motivojë skuadrën. Në videon e mësipërme, e xhiruar gjatë një prej seancave stërvitore të lacialëve, stafi teknik dhe futbollistët këndojnë së bashku himnin e skuadrës "Vola Lazio Vola".

Mes tyre janë edhe kapiteni dhe portieri i kombëtares shqiptare Lorik Cana dhe Etrit Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori