Kasami i bën të gjitha, pas gol plas sherrin (VIDEO)
Pëlqej
Pajtim Kasami, mesfushori me origjinë nga Gostivari, realizoi një gol në minutën e 81-të, duke barazuar rezultatin pas golit të Rodriguezit.

minutën e 94-t të takimit ndodhi edhe një incident mes shqiptarit dhe trajnerit të ekipit kundërshtar, Uli Fortes.

Theksojmë se Ermir Lenjani u aktivizua si titullar ndërsa Burim Kukeli ishte në stol, pasi sapo është rikthyer nga lëndimi. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2017, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori