Kassai, "bilbili" i Real-Bayern
Pëlqej
Viktor Kassai është përzgjedhur nga UEFA si arbitri i gjysmëfinales së kthimit të Ligës së Kampioneve mes Real Madrid dhe Bayern Munchen.

Hungarezi konsiderohet si arbitri më i mirë i momentit në botë dhe do të jetë një nga gjyqtarët e Euro 2012 në Poloni dhe Ukrainë.

Në vitin 2011 është shpallur arbitri më i mirë nga Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit (IFFHS).

Real Madrid-Bayern Munchen do të luhet ditën e mërkurë, në orën 20.45. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2012, ora 14:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori