Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Kategoria e Parë/ Zhbllokohet sfida Apolonia-Lushnja (VIDEO)
Po luhet ndeshja e Kategorisë së Parë mes Apolonisë dhe Lushnjës.

Miqtë kanë realizuar që në minutën e 6 me Maganin.

Ndërkohë të dyja skuadrat luajë për një vend në Superiore sezonin e ardhshëm.
Shtuar më 15/06/2020, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori