Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Katër ndeshje pezullim për Philippe Mexes (VIDEO)
Pas veprimit aspak sportiv në sfidën e së shtunës në "Olimpico", Lazio-Milan, ku Philippe Mexes sulmoi dhunshëm dy futbollsitët vendas Stefano Mauri dhe Lorik Cana, ka ardhur edhe vendimi i Gjykatës Sportive në Itali.

Mbrojtësi francez i Milanit është dënuar me katër ndeshje pezullim, por gjesti i fundjavës mund ti kushtojë edhe largimin nga kuqezinjtë.

Në videon e mësipërme ju rikujtojmë se çfarë bëri Mexes në fushën e lojës. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2015, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori