Kë trajner duan tifozët e Realit (FOTO LAJM)

Carlo Ancelotti - PSG
Gazeta "Le Parisien" ka folur për një largim të mundshëm të Carlo Ancelottit nga stoli i Paris Saint Germain, i cili nga ana e tij ka një parakontratë me Real Madrid. Tekniku italian pëlqehet prej kohësh nga presidenti Florentino Perez, por jo dhe aq nga tifozët e "Los Blancos" që në një sondazh të sportives spanjolle "AS" nuk e preferojnë si trajner të klubit të tyre.

Ai që ka marrë më shumë vota është tekniku i Swansea Michael Laudrup me 73%, në vend të dytë ndodhet Rafa Benitez me 18% dhe vetëm i treti gjendet tekniku italian me 9% të votave.
Shtuar më 22/02/2013, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori