Keisuke Honda refuzon Premier League dhe qendron tek Milani
Ylli japonez Kisuke Honda do të vazhdojë të qendrojë tek Milani.

Lajmi bëhet i ditur nga Gazzetta dello Sport, e cila konfirmon gjithashtu se lojtari ka refuzuar një ofertë të britanikëve të Hull City. /Albeu.com/
Shtuar më 31/01/2017, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori