Keita Balde kalon në avantazh Interin (VIDEO)
Keita Balte ka kaluar në epërsi Interin në ndeshjen që zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Empolit.

Skuadra e Spalletit duke se ka lënë pas krizën e rezultateve pas fitores ndaj Napolit dhe deri më tani po shkojë drejt fitores kur kanë mbetur dhe pak miniuta nga mbyllja. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2018, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori