Këndoi himnin amerikan, shtatë vjeçarja mahnit edhe Ibrahimovicin
Los Angeles Galaxy u kthyen te fitorja pas 2 humbjeve radhazi në kampionatin amerikan të futbollit dhe këtë e bëjnë duke mposhtu Seattle sounders me rezultatin e pastër 3-0.

Zlatan Ibrahimoviç shënoi sërish duke e çuar në 18 numrin e golave të tij në këtë sezon në Major League Soccer.

Por përpara fillimit të ndeshjes futbollistët në mënyrë të veçantë, Ibrakadabra e tifozët mbetën të gjithë gojëhapur dhe meritën e kishte një tifoze e vogël, e cila interpretoi himnin në mënyrë të mrekullueshme aq sa vetë Ibrahimoviç në rrjetet sociale e zgjodhi si MVP e ndeshjes.

Malea Emma që është vetëm 7 vjeç interpretoi himnin amerikan në mënyrë drithëruese duke treguar një potencë të jashtëzakonshme të zërit të saj, aq sa edhe të rriturit mund ta kenë zili.

Të gjithë të pranishmit në StubHub Center u ekzaltuan nga kjo performancë e vogëlushes Malea. Vendimi që himni i SHBA të interpretohej nga 7 vjeçarja u mor në përfundim të një konkursi të organizuar nga Los Angeles Galaxy, që u fitua pikërisht nga Malea Emma.
Shtuar më 25/09/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori