Këngë dhe flakadanë për Tiranë, digjet Shkupi nga grupi tifozave të Shvercerave (VIDEO)
Tirana festoi pak ditë më parë titullin kampion, ndërkohë që urimet i ka pasur të shumta.

Madje edhe nga rivalët e Kukësit, apo nga klube si Prishtina e Shkupi në Kosovë e Maqedoninë e Veriut.

Një urim të veçantë bardheblutë e kanë marrë mbrëmjen e djeshme nga ultrasit e Shkupit, Shvercerat.

Nisur nga marrëdhënia e mirë me Fanatics, ata kanë dalë në Shkup dhe kanë regjistruar një video.

Këngë për Tiranën dhe flakadanë, ndërkohë që video e urimit është shpërndarë edhe në rrjetet social
Shtuar më 26/07/2020, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori