Këngëtari anglez ngre gishtin e mesit gjatë cermonisë hapëse në Kupën e Botës (VIDEO)

Pëlqej
Në një video që po qarkullon menjëherë në rrjetet sociale, ku shfaqej ceremonia hapëse e Botërorit të Rusisë, është këngëtari i famshëm britanik, Robie Williams, ngre gishtin e mesit, drejtuar kamerës teksa këndonte.

Ky veprim duket i çuditshëm, dhe nuk dihet arsyeja e këtij veprimi nga ana e këngëtarit, që dha spektakël gjatë performimit të tij.

Ndeshja Rusi - Arabi Saudite sapo startoi dhe të shijojmë momentet e kësaj sfide. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori