Këngëtari nacionalist ia plas me konspiracion, pse Serbia e mundi Kosta Rikën
Pëlqej
Këngëtari serb i njohur si Rible Çorba, ka trazuar opinionin e vendit të tij me një vargëzim pas ndeshjes të Serbisë me Kosta Rikën në Botëror, duke përfshirë dhe elementë politikë në të:

Nuk ishte keq Dushko Toshiç
është mirë për atë të dëgjon
sikurse po i këndon Karleusha

Heroi im është dribluesi Tadiç
Thuajse sikur Ratko Mladiç

Nëse Mitari do ishte dinak..
Të shikon para se të shuton

Kolarovi është heroi ditës
Gjuajtjet e lira i ka anën më të fortë
Kosta Rika e para e pranoi Kosovën,
Dhe kështu Kolarov nënën ua bëri…


Shtuar më 20/06/2018, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori