Kepa kalon testet mjekësore tek Real Madrid
Duket se më në fund cështja e portjerit ‘Kepa’ ka marrë fund dhe shumë shpejt ai pritet ti bashkohet Real Madridit.

Sipas raporteve nga e përditshmja Madrilene, ‘Marca’, thuhet se Kepa ka kaluar me sukses testet mjekësore të enjten në kryeqytetin Spanjoll, përcjellë Albeu.com.

Marca raporton që Kepa shumë shpejt do të zyrtarizohet si portjeri më i ri Madrilen pasi kanë përfunduar të gjitha procedurat e duhura për transferimin e tij./albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori