“Këpuca” e Cristiano Ronaldos…
Cristiano Ronaldo tashmë ka mbërritur në Shqipëri dhe nesër do të jetë në fushë për tu përballur me Shqipërinë.

Angazhimi i tij në fushë pritet të jetë maksimal, pasi prej kësaj ndeshje varet se kush do të jetë në vendin e parë në grup.

Kjo foto e realizuar nga Armando Babani tregon këpucën e Ronaldos, në detaj.

Ajo c’ka mund të shkojë ndërmend për këtë këpucë janë shumë gjëra, por se pyetja kryesore është: A do të shënohet gol me këtë këpucë?

Shpresojmë që jo. /Albeu.com/
Shtuar më 06/09/2015, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori