Kërcënohet Conte, merret në mbrojtje nga policia
Është konfirmuar që Antonio Conte ka marrë një letër të cilës i ishte bashkangjitur po ashtu edhe një plumb.

Andaj policia ka rritur sigurinë për të dhe familjen e tij dhe po ashtu kanë filluar hetimet për ta zbuluar se kush e ka bërë këtë kërcënim.

Po ashtu klubi i tij ka njoftuar që do të vendosen kamera shtesë në vendin e stërvitjes. Po ashtu edhe disa figura politike kanë marrë kërcnime të ngjashme siç është Silvio Berlusconi.
Shtuar më 16/11/2019, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori