1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Kërkohet nga të gjithë, Benfica merr vendimin për Joao Felix
Lajme të këqija për Juventusin dhe për të gjithë skuadrat e mëdha që janë të interesuara për talentin portugez Joao Felix.

Benfica, në fakt gjeti marrëveshjen me agjentin e lojtarit, Jorge Mendes, për një kontratë të re, e cila do ta blindonte atë nga ofertat që vijnë nga klubet e mëdha, shkruan Albeu.com.

Lajmi raportohet nga "Calciomercato.com", ndërsa në media u përfol se Juventusi është shumë pranë Felix kjo për asysen e thjeshtë se lojtari ka agjent Jorge Mendes.

Ky i fundit ka mardhënje mjaft të mira me Juventusin për shkak se afroi sezonin e kaluar Cancelon dhe Ronaldon të cilët Mendes i menaxhon vetë.
Shtuar më 10/05/2019, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori