Kërkojnë kriminelin, forcat speciale ndërpresin ndeshjen (VIDEO)

Ata që e shohin mund të qeshin por futbollistët e shkretë janë trembur jo pak kur panë parë armët e drejtuara në fytyrat e tyre. Duker si një skenar filmi por në fakt është një operacion i vërtetë i forcave speciale rumune, të cilët ndërpresin ndeshjen mes Chioda dhe Sannicolaul Mare (divizioni i katërt) pasi ishin në kërkim të një krimineli, që sipas informacioneve luante për një prej dy skuadrave.

fakt i shumëkërkuari i gjet në tribunë dhe u arrestua bashkë me katër persona të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2013, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori