Kështu do dukej stadiumi me 1 milion ulëse (FOTO LAJM)

Artisti amerikan Paul Pfeiffer mendon se e di se si do të dukej një stadium me 1 milion ulëse.

Pfeiffer ka krijuar një figurë të konceptit të stadiumit i cili mund të mbajë 1 milion tifozë.

Tani për tani, është gjithçka thjesht një ide, por a mund të shohim diçka të tillë në të ardhmen dhe a do të ishte e mundur madje?Është shumë e mundur, sidomos për shkak se evoulimi i shpejt i proceseve të ndryshme, mund të bëjë ndryshime drastike edhe në futboll.
Shtuar më 09/04/2020, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori