Kështu e priten lojtarët dhe trajneri Klopp - Shaqirin në Liverpool (FOTO-VIDEO)Pëlqej
Xherdan Shaqqiri ka arritur te premten në Melwood (qendra stërvitore e Liverpoolit)

Ai është transferuar të gjiganti anglez dhe fotografi i klubit ka shkrepur momentet më të mira të Shaqirit dhe takimit të tij me shokët e rinj të skuadrës, para se të zyrtarizonte kalimin në klubin e ri.

26 vjeçari është transferimi i tretë i "The Reds" pas arritjes se Fabinhos dhe Naby Keitas që nënshkruan kontrata afatgjate me klubin.

Pasi ka kryer testet mjekësore, Shaqiri ka hyrë në Melwood ku është njoftuar me shokët e rinj të skuadrës se tij më të re. /albeu.com/
Kështu e priten lojtarët dhe trajneri Klopp - Shaqirin në Liverpool (FOTO-VIDEO)

Shtuar më 13/07/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori