Kështu i përgjiet Coutihno gazetarëve për shumën që u ble nga klubi spanjoll
Coutinho është provokuar nga gazetarët, për shumën e 160 milionë euro që Barcelona pagoi për brazilianin për ta transferuar nga Liverpooli.

“Nuk më takon mua të flas për çmimin. Është diçka mes klubeve që merren me këtë punë. Unë jam këtu dhe krejt çka dua është të triumfoj. Jam shumë i lumtur që gjendem këtu dhe dua vetëm të luaj sa më parë”, deklaroi Coutinho.

“Pavarësisht se nuk fituam tituj në Liverpool, kam kaluar shumë mirë, kam qenë shumë i lumtur”. u shpreh braziliani. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori