Këta janë 3 lojtarët që mund të largohen nga Chelsea në merkaton e janarit
Pëlqej
Chelsea e ka nisur mirë nën drejtimin e Maurizio Sarrit, ku aktualisht janë në vendin e tretë në Premier League.

Tre lojtarët që nuk kanë gjetur vetën te Chelsea dhe mund të largohen në merkaton e janarit.

Gary Cahill mund të largohet nga Blutë e Londrës, pasi nuk e ka vendin të sigurt në formacionin e Sarrit.

I radhës është Moses, që e ka humbur vendin në ekip për shkak të ndryshimit me skemat e trajnerit.

Drinkwater është një lojtar i mirë, por ai nuk ka shanse të gjejë një vend në skuadrën e Chelseat.
Shtuar më 13/12/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori