Këta janë sportistët që ndërruan jetë nga koronavirusi (FOTO LAJM)

Miguel Ríos ‘Miguelín’ (ish-lojtar i futbollit Rayo Vallecano)
Ish-futbollistë dhe ish-sportistë për fat të keq kanë ndërruar jetë për shkak të koronavirusit që ka trembur gjithë botën gjithë botën.

Ndër emrat më të njohur janë, ish-presidenti i Real Madridit, Lorenzo Sanz, ish-futbollistët, Bonito dhe Capon. /albeu.com/

Shtuar më 09/04/2020, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori