"Këtë që ti ma bën mua, ta bëfshin të tjerët ty"- mallkimi i Barcës zë Liverpoolin
Pëlqej
Menaxheri i Southampton Mauricio Pellegrino thotë se kërkesa për transferim të mbrojtësit nuk ka ndryshuar vendimin e klubit për të mos e shitur atë.

"Shpresojmë se ai do mund të ndryshojë pikëpamjen e tij, sepse ai është një lojtar i rëndësishëm dhe ne kemi nevojë që ai të fokusohet në klub", tha Pellegrino. "Klubi ka qenë i qartë që në fillim me lojtarin. Ne nuk mund të kontrollojmë çdo situatë. Virgil është pjesë e klubit, ai ka një kontratë, tani ne jemi duke pritur." përfundoi ai, përcjell Albeu.com.

Liverpool e ka ëkrkuar me patjetër mbrotjësin dhe ka kontaktuar me lojtarin i cili është bindur për të lënë ekipin e tij për nëj transferim në Liverpool dhe mesa duket problem për të tani është bërë ekipi i tij. Kjo pasi Southampton ka një rivalitet të madh me Liverpoolin. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori