Këto 5 lojtarë konsiderohen të pashitshëm tek Interi (FOTO LAJM)

1. Joao Miranda
Interi nuk ka mundur dot të sigurojë kualifikimin në Ligën e Kampionëve dhe edicionin e ardhshëm do të bëjë gara në Europa League.

Objektivi i skuadrës së drejtuar nga Roberto Mancini për sezonin e ardhshëm natyrisht është pjesëmarrja në Ligën e Kampionëve, por edhe prioritet titullin.

“La Gazzetta dello Sport”, shkruan se vetëm pesë lojtarë janë të pashitshëm te Nerazzurrët gjatë verës dhe më poshtë keni emrat e tyre./Albeu.com/
Shtuar më 10/05/2016, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori